Aydınger Etiket

Aydınger Etiket, PVC üzerine yapılan etiket çeşididir. Yine focus makinesi ve serigrafi yöntemiyle baskı yapılan bir etiket yöntemidir. Parlak ve mat seçenekleri mevcuttur. Genel olarak tekstilin hemen her alt dalında kullanılmaktadır.

Aydınger etiketlerin özellikleri birçok müşteri tarafından sıkça sorgulanmaktadır. Genellikle daha şık bir görünüm istendiğinde ve aynı zamanda ürünün görüntüsünün kısıtlanmasını istemeyen müşteriler tarafından tercih edilir. Bunun yanı sıra aydınger etiketler üzerine yapılan farklı baskı tasarımlar da mevcuttur. Tasarıma bağlı olarak oluşturulabilen aydınger etiket seçeneği beraberinde daha şık bir görünümü de getirir.

Yıllardır sektör içerisinde olan firmamız SEM Etiket, tamamıyla etiket odaklı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Düzenli olarak hizmet verdiğimiz birçok firmanın tercih sebebi olmamızın nedeni tamamıyla kaliteli baskı malzemeleri ile etiket üretilerek en uygun fiyatlar ile satışa sunulmasıdır. Suya, neme, güneş ışınlarına dayanıklı ve tamamıyla markanıza özel tasarımlar ile sektörde farkınızı ortaya çıkartabilirsiniz.