Dokuma Etiket

Dokuma etiket,  Ürün marka bilgisinin ve isteğe bağlı olarak beden bilgisinin de bulunduğu ve genelde ense kısmına dikilen bir etiket çeşididir. Markasını önemseyen her üretici için vazgeçilmez bir etiket olan dokuma etiketlerini diğer etiketlerden ayıran en büyük özelliği ürünlerin üzerinde kalıcı olmasıdır. Kalıcı olması sebebiyle kalitesine ekstra özen gösterilmesi gereken bu etiket çeşidinin üretim aşaması da oldukça önemlidir. Diğer birçok aksesuarın tersine ürün yaşadıkça ürünle birlikte olmaya ve markayı tanıtmaya devam eder. Ürününe kalite anlamında güvenen ve marka prestijine önem veren her firma için dokuma etiket vazgeçilmezdir.

Üzerinde firma adı, model, beden ve yıkama talimatları bulunduran, ürün reklamını yapmak için tüm tekstil ürünlerinde kullanılan dokuma etiketler, marka tanıtımının yanı sıra ürün dekorasyonu içinde kullanır. Müşteri tarafından görünen yüzünüz olması nedeniyle uzmanlığını kanıtlamış bir firmayla çalışmak markanız açısından en doğru seçim olacaktır.

Dokuma Etiket Üretimi

Öncelikle bilgisayar ortamında grafiker tarafından tasarlanan etiket görsellerinin dijital bir çıktısı alındıktan sonra müşteri onayına sunulur. Onay verildikten sonra istenilen her ebat ve adette üretilebilir. Dokuma etiketleri uzmanı olmayan kişiler tarafından üretildiğinde düşünülenden çok farklı ve istenmeyen sonuçlar ortaya çıkarabilir.

SEM Etiket Türkiye’nin her noktasına hali hazırda etiket üretimi gerçekleştirmektedir. İhtiyacınız olması durumunda en iyi fiyatlar ve kusursuz tasarımları ile şeffaf etiket talebiniz adet sınırlaması olmadan üretilmektedir. Üretimi yapılan dokuma etiketler tasarım sürecinden önce mutlaka müşteri tarafından onaylanır. Böylece onaylanan etiket tasarımları üretim sürecine girerek kısa sürede teslimi sağlanır.