Şeffaf Etiket

Şeffaf etiket PVC bazlı malzemeden üretilen ve yapıştığı yüzeyin de rengini gösterebilen transparan bir etiket çeşidimizdir. Üzerine her renk baskı yapılabilmektedir. Normal düz baskılı ve içten yapışkanlı olarak üretimi yapılabilmektedir. Suya ve güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Üzerine her renk baskı uygulanabilmektedir. Etiketin kesimlerinde kaymalar olmaz oldukça kaliteli kesimler yapılıyor.
Naylon esaslıdır su temasında ıslanma yıpranma oluşmasını engeller ve uzun ömürlüdür.
Kaliteli ve şık tasarımı olan etiket modelleri ile yıllardır sektörde hizmet verilmektedir. İçten yapışkanlı olması ve kullanılan malzemelerin kaliteli olması sebebi ile çıkartıldığında herhangi bir iz ya da yıpranma oluşturmamaktadır.

Şeffaf Etiket Neden Tercih Edilir?

Şeffaf etiket, genellikle daha şık bir görünüm istendiğinde ve aynı zamanda ürünün görüntüsünün kısıtlanmasını istemeyen müşteriler tarafından tercih edilir. Bunun yanı sıra şeffaf etiketler üzerine yapılan farklı baskı tasarımlar da mevcuttur. Tasarıma bağlı olarak oluşturulabilen şeffaf etiket seçeneği beraberinde daha şık bir görünümü de getirir.

SEM Etiket Türkiye’nin her noktasına hali hazırda etiket üretimi gerçekleştirmektedir. İhtiyacınız olması durumunda en iyi fiyatlar ve kusursuz tasarımları ile şeffaf etiket talebiniz adet sınırlaması olmadan üretilmektedir. Baskıya alınan şeffaf etiketlerin tasarımları baskı sürecinden önce mutlaka müşteri tarafından onaylanır. Böylece onaylanan etiket tasarımları baskı sürecine girerek kısa sürede teslimi sağlanır.