Yapışkanlı Dokuma Etiket

Dokuma etiketlerinizin altına çift taraflı bant, BSN, Hotmelt uygulamaları ile dikime gerek kalmaksızın ürününüze uygulanması amacıyla tasarlanır. Dokuma etiket, %100 polyester iplik kullanılarak özel dokuma makinelerinde, arkasına çift taraflı bant çekilip yarım kesim yapılarak üretilmektedir. Sök tak şeklinde olması sebebiyle triko, ayakkabı, elbise vs. ürünlerde tercih edilmektedir. Bütün elbise gruplarına uygulanabilir. Kullanılacağı elbise ve  ürünün  türüne göre yapışkanlı dokuma etiket ölçüleri isteğe göre değiştirilebilmektedir. Yapışkanlı Dokuma etiket fiyatları kullanılan ipliğin sıklığına ve üzerindeki işlemin sayısına göre belirlenir.

Yapışkanlı Dokuma Etiketin Kullanıldığı Sektörler

Güçlü ve zengin görünümü nedeniyle giyim ve benzeri birçok sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca, birçok ürüne marka değeri katmanın en yaygın yoludur. Bu tip etiketlerin üzerinde genellikle firma adı, logo ve beden numarası bulunmaktadır. Kullanımı oldukça yaygındır. Ayakkabı, eşarp, triko, abiye, elbise, etek ve tüm kıyafet çeşitlerinin üretiminde yapışkanlı dokuma etiket kullanılmaktadır.

SEM Etiket Türkiye’nin her noktasına hali hazırda etiket üretimi gerçekleştirmektedir. İhtiyacınız olması durumunda en iyi fiyatlar ve kusursuz tasarımları ile şeffaf etiket talebiniz adet sınırlaması olmadan üretilmektedir. Üretimi yapılan yapışkanlı dokuma etiketler tasarım sürecinden önce mutlaka müşteri tarafından onaylanır. Böylece onaylanan etiket tasarımları üretim sürecine girerek kısa sürede teslimi sağlanır.