Japon Akmaz Hafif Yıkama

Hafif yıkama Japon akmaz, daha çok basic ve yıkama işleminin çok ağır olmadığı ürünlerde kullanabileceğiniz kumaş çeşididir. Aynı zamanda piyasada en fazla tüketilen kumaştır.  Barkod cihazlarınız da güvenle kullanabileceğiniz bu kumaş ile kendi bünyenizde kendi yıkama talimatlarınızı üretebilirsiniz. Bu yöntemle etikette dışa bağımlılığınızı bitirebilir, maliyet ve zaman açısından kendinize büyük avantajlar sağlayabilirsiniz.

Yıkama talimatı ebatları hemen hemen standartlara bağlanmış olsa da Her bir tekstil ürünü için ortalama olarak 10-14 cm uzunluğunda ve 2.5-5 cm genişliğinde Japon akmaz kullanılmaktadır. Yıkama talimatı kumaşlarının ısıya dayanıklı olması beklenir ki tekstil ürünlerinin herhangi bir yıkama veya ütü ile sıcağa maruz kalması sonucunca bu etiketlerinde etkilenmemesi gerekmektedir. Resin ribon ile baskı yapılan yıkama talimatları veya uyarı etiketleri, 60 derecelere kadar olan yıkama ısılarında herhangi bir deformasyona uğramaz. İstenilen bütün ebat ve metrajlarda üretimi gerçekleştirilebilir.

SEM Etiket hali hazırda Türkiye’de her noktaya etiket üretimi gerçekleştirmektedir. İhtiyacınız olması durumunda en iyi fiyatlar ile Japon Akmaz etiket talebiniz adet sınırlaması olmadan üretilmektedir. Japon Akmaz etiketin, hafif yıkama, ağır yıkama, ağır yıkama ve renk almaz gibi seçenekleri bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı bu etiket türünden sipariş verecekseniz kullanım amacınızı mutlaka belirtmeniz gerekmektedir. Hafif Yıkama Japon Akmaz ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak veya sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.